Brněnská žaba 2015

Diplom

VÝSLEDKY:

Mistrovství ČR

(série 4 snímků – širokoúhlý záběr bez potápěče, širokoúhlý záběr s potápěčem, makro a záběr živočicha)

  1. místo: Ladislav Smelík
  2. místo: Bohumír Kráčmar
  3. místo: Viktor Vrbovský

Slaná voda

  1. místo: Bohumír Kráčmar – U vrtule
  2. místo: Tomáš Kelement  – Žužloš
  3. místo: Libor Herman – Obrněnec

Makro

  1. místo: Bohumír Kráčmar – Mořský chameleon
  2. místo: Tomáš Kelement – Zvodný pohľad
  3. místo: Libor Herman – Květina

Cena diváků – BRNĚNSKÁ ŽABA

Tomáš Kelement – Partička na výletě

TSTTT 2015

37. ročník fotosoutěže TÝKÁ SE TO TAKÉ TEBE

III. cena za snímek Dramata pod hladinou I. – užovka podplamatá, hlavačka mramorovaná

Výsledky:

Porotě bylo předloženo celkem 471 fotografií od 55 autorů

Tématický okruh A:

I. cena: Alena Pončová (Ostrava) – Křídla s perletí, UFO, Mašle

I. cena: Marie Korbelová (Kroměříž) – Dudek chocholatý, Skorec vodní, Volavka stříbřitá

II. cena: Rostislav Štefánek (Uherské Hradiště) – Ropuchy obecné – Jarní romance, Karas obecný, Ropucha obecná – Kraulisti

III. cena: Viktor Vrbovský (Opava) – Dramata pod hladinou I. – užovka podplamatá, hlavačka mramorovaná

Tématický okruh B:

II. cena: Ján Záhornacký (Kroměříž) – Brázdy, Vysoké Tatry – Kalamita II., Ohrozená krajina

III. cena: Jiří Albrecht (Jičín) – Jdeme domů

HLAVNÍ CENA SOUTĚŽE: Alena Pončová (Ostrava) – Křídla s perletí, UFO, Mašle

Stránky festivalu TSTTT – Uherské Hradiště

Minifestival UW fotografie Brno 2013



VÝSLEDKOVÁ LISTINA:

Mistr města Brna v amatérské UW fotografii (Grand Prix)

František Hojdysz (Petřvald) – „Tygr“

KATEGORIE – SLADKÁ VODA – Amatér

1. Josef Habrovec ml. (Brno) – „Sumčí rodinka“

2. Viktor Vrbovský (Opava) – „Kořist“

3. Tomáš Kelement (Bratislava) – „Skoro žaba“

KATEGORIE – SLADKÁ VODA – Profesionál

1. Lucie Drlíková (Praha) – „Freediver“

2. Petra Áčová (Bratislava) – „Školka“

3. Martin Strmiska (Bratislava) – bez názvu

KATEGORIE – SLANÁ VODA – Amatér

1. Jana Pavlíková (Skalica) – „Denis na Marsa Egla“

2. František Hojdysz (Petřvald) – „Kanic“

3. Pavel Geršl (Troubsko) – „Trsteník“

KATEGORIE – SLANÁ VODA – Profesionál

1. Richard Jaroněk (Vizovice) – „Alien“

2. Petr Horák (Praha) – „Nudibranch“

3. Tomáš Melichárek (Prostějov) – „Brněnský Drak“

KATEGORIE – ČERNOBÍLÁ – Amatér

1. František Hojdysz (Petřvald) – „Pod žralokem“

2. Tomáš Kelement (Bratislava) – „Láska“

3. Viktor Vrbovský (Opava) – „Laločník“

KATEGORIE – ČERNOBÍLÁ – Profesionál

1. Petr Horák (Praha) – „Ježišmarja“

2. Martin Strmiska (Bratislava) – „Žralok“

3. Lucie Drlíková (Praha) – „Jump“

KATEGORIE – KREATIVNÍ – Amatér

1. František Hojdysz (Petřvald) – „Za sluncem“

2. Tomáš Kelement (Bratislava) – „Obed“

3. Viktor Vrbovský (Opava) – „Dráček tříhlavý“

KATEGORIE – BAZÉN – Amatér

1. Jiří Pernica (Ostrava) – „Mermaid“

2. Milan Lesinger (Bratislava) – „V tieni“

3. Jiří Lukeš (Praha) – „Oheň“

KATEGORIE – BAZÉN – Profesionál

1. Lucie Drlíková (Praha) – „Resignation“

2. Petr Horák (Praha) – „Sea Siren“

3. Veronika Matějková (Praha) – „Swimming man“

MISTROVSTVÍ ČESKO SLOVENSKA

1. Martin Strmiska (Bratislava)

2. Petr Horák (Praha)

3. Richard Jaroněk (Vizovice)

FILM

1. Jan Štursa (Brno) – „Slané opojení“

2. roman Mrázek (Olomouc) – „Oriental bay“

3. Pavol Kráľ (SK) – „Umenie prežiť“

Cena za divácky nejúspěšnější dílo

Matrin Strmiska (Bratislava)


Stránky soutěže s kompletními výsledky najdete na adrese www.uwfotobrno.ic.cz

Brněnská žaba 2013



VÝSLEDKOVÁ LISTINA:

KATEGORIE – SLADKÁ VODA

1. Lucie Drlíková – Jump

2. Petra Áčová – Školka

3. Viktor Vrbovský – Raci

KATEGORIE – MAKRO

1. Bohumír Kráčmar – Koník

2. Viktor Vrbovský – Slizoun

3. Tomáš Kelement – Spolubývajúcí

KATEGORIE – SLANÁ VODA

1. Viktor Vrbovský – Hlaváč

2. Tomáš Kelement – Láska

3. Petra Áčová – Dialnica

KATEGORIE – VIDEOFILM

1. Ivan Šnajdr – Tiwoho

2. VS Lechovice – Sumec Lech cestuje časem

3. Pavoľ Kráľ – Zrodenie plesa

MISTROVSTVÍ ČR

1. Evžen Rajzl – MISTR MORAVY A SLEZSKA

2. Lucie Drlíková – 1. VÍCEMISTR MORAVY A SLEZSKA

2. Richard Jaroněk – 1. VÍCEMISTR MORAVY A SLEZSKA

VÍTĚZ HLAVNÍ CENY DIVÁKA

Hugo Habrman – Kouzlo rybníka Farář (videofilm)