TSTTT 2016

38. ročník fotosoutěže TÝKÁ SE TO TAKÉ TEBE

TSTTT2016_diplom

Výsledky:

Porotě bylo předloženo celkem 509 fotografií od 55 autorů

TO A – Chráněné prvky naší přírody (46 autorů / 329 fotografií)

I. cena – SIKLIENKA Radimír, Topoľčianky (Vzdušný tanec)
II. cena  – VRBOVSKÝ Viktor, Opava (Jaro v našich vodách – tření štik obecných I– III, Krása podvodního lesa)
III. cena  – SKŘIPSKÝ Jiří, Trenčín (Séria: Trocha vody a mrazu v čistom prostredí)
III. cena – LETKO Pavel, Kroměříž (Pavoučí trofeje, Kobylka, Levandulové bludiště, V prostoru, Slunéčko asijské a Bruslařka obecná)

TO B – Člověk a životní prostředí (31 autorů / 180 fotografií)

I. cena – VAJS Vladimír, Humenné (Gazdov dvor I – IV)
II. cena –  VAJS Vladimír, Humenné (Čističky vod)
III. cena  – neudělena

Hlavní cena soutěže
SIKLIENKA Radimír,  Topoľčianky (za kolekci fotografií)

Stránky festivalu TSTTT – Uherské Hradiště

Brněnská žaba 2015

Diplom

VÝSLEDKY:

Mistrovství ČR

(série 4 snímků – širokoúhlý záběr bez potápěče, širokoúhlý záběr s potápěčem, makro a záběr živočicha)

  1. místo: Ladislav Smelík
  2. místo: Bohumír Kráčmar
  3. místo: Viktor Vrbovský

Slaná voda

  1. místo: Bohumír Kráčmar – U vrtule
  2. místo: Tomáš Kelement  – Žužloš
  3. místo: Libor Herman – Obrněnec

Makro

  1. místo: Bohumír Kráčmar – Mořský chameleon
  2. místo: Tomáš Kelement – Zvodný pohľad
  3. místo: Libor Herman – Květina

Cena diváků – BRNĚNSKÁ ŽABA

Tomáš Kelement – Partička na výletě

TSTTT 2015

37. ročník fotosoutěže TÝKÁ SE TO TAKÉ TEBE

III. cena za snímek Dramata pod hladinou I. – užovka podplamatá, hlavačka mramorovaná

Výsledky:

Porotě bylo předloženo celkem 471 fotografií od 55 autorů

Tématický okruh A:

I. cena: Alena Pončová (Ostrava) – Křídla s perletí, UFO, Mašle

I. cena: Marie Korbelová (Kroměříž) – Dudek chocholatý, Skorec vodní, Volavka stříbřitá

II. cena: Rostislav Štefánek (Uherské Hradiště) – Ropuchy obecné – Jarní romance, Karas obecný, Ropucha obecná – Kraulisti

III. cena: Viktor Vrbovský (Opava) – Dramata pod hladinou I. – užovka podplamatá, hlavačka mramorovaná

Tématický okruh B:

II. cena: Ján Záhornacký (Kroměříž) – Brázdy, Vysoké Tatry – Kalamita II., Ohrozená krajina

III. cena: Jiří Albrecht (Jičín) – Jdeme domů

HLAVNÍ CENA SOUTĚŽE: Alena Pončová (Ostrava) – Křídla s perletí, UFO, Mašle

Stránky festivalu TSTTT – Uherské Hradiště