O stranách

IMG_3267_postcard

Stránky www.magickahlubina.cz jsou nekomerčním projektem s cílem přiblížit široké veřejnosti krásy a zvláštnosti světa pod vodní hladinou a přispět tak k ochraně této části přírody. Prakticky přínosné mohou být pro potápěče, kteří si jejich prostřednictvím prohlédnou některé lokality. Stejně tak mohou biologové a ochránci přírody nalézt v systému fotografie řady druhů vodních organismů. Stránky jsou pravidelně aktualizovány a rozšiřovány o nové fotoreportáže, lokality, druhy, výsledky fotosoutěží a další informace.

V případě zájmu o vybrané fotografie mě prosím neváhejte kontaktovat, podmínky použití a další detaily následně dohodneme. Na webu jsou fotografie prezentovány pouze v náhledové kvalitě, naprosto nevhodné k jakémukoliv jinému využití. Navíc prosím o respektování autorských práv (viz závěrečná formulka).

Uznávám, starší příspěvky jsou svou kvalitou někdy doslova hrozné – nadšení z prvních vlastnoručně pořízených podvodních záběrů mi prostě utlumilo smysl pro jejich objektivní posouzení (dnes bych většinu asi vyhodil). Po důkladné rozvaze a radách některých přátel jsem se rozhodl je na stránkách přeci jen ponechat – jako dokumentaci vývoje fotografa-potápěče od prvních nevalných začátků.

V neposlední řadě bych chtěl velmi poděkovat kamarádovi René Vraspírovi za vznik a praktickou realizaci těchto stránek.

Fotografie prezentované na stránkách www.magickahlubina.cz jsou (pokud není uvedeno jinak) vlastnictvím autora - stahování, kopírování nebo jakákoliv jiná manipulace vedoucí k jejich komerčnímu využití je přípustná pouze s jeho souhlasem.

stranypotapecske.cz