8 komentářů u „Obojživelníci a žábronožky – jaro 2013“

    1. Fakt jsem si myslel, že sis udělal prču a nechal mě vlézt do nejhorších sr***k, co tam u vás na jihu máte 🙂 Ale jak pak všude kolem byly samé žábronožky, to jsem byl šťastný jak bahenní blecha 🙂 No, z 500 fotek vyšlo těhle pár, ale ty ještě potřebovaly pořádně odšumět ve fotošopu, protože jsem ze zoufalství dost přebuřil ISO…. a navíc ta hloubka ostrosti…

  1. Tedaaaa!? Parádní fotečky. Žábronožky jsem nikdy neviděl a musím říct: krásní tvorečci. Jsi dobrý, že se Ti podařilo vyfotit žaby jak nafukují měchýře. Většinou jsou dost plaché v kuňkání:))

    1. Díky Ondro. Ti kvákající skokani jsou z Tvojí lokality. Ti když to rozjeli, to byl rachot… sbíječka hadra 🙂 Žábronožky byly perfektní, ale hrozně blbě se fotí, jsou mrňavé, takových 1 – 2 cm, a navíc docela čiperné.

  2. Jsem si říkal, že jsou mi ty žabičky nějaké povědomé…tak Ty mi lozíš do revíru? Prevíte?! Naštěstí jsi mě slušně informoval:))…chtěl bych někdy ty žábronožky vidět…jak se pohybují atd. Dáme teď o víkendu něco? Jsem v Hlučíně!Dej mi kdyžtak vědět co nej, odpoledne vyrážíme!

    1. Zdar Milane, díky. To víš, některé breberky širokáčem nevyfotíš, tak to byla spíš nutnost 🙂 …. ale je to boj, hlavně se světlem a hloubkou ostrosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..