14 komentářů u „Leštinka – zima 2013/14“

  1. To lanko by měla být pijavice, nejpravděpodobněji druh chobotnatka rybí (Piscicola geometra). Na některých fotkách je i vidět, že jsou přicuclé na rybách (štika má jednu na čele a jednooký jeseter na fotce č. 10 na hřbetě).

  1. No díky, byla to spíš zkouška nového objektivu 🙂 . Kuličky mi taky vrtají hlavou, zatím bych typoval nějakou spojitost s houbou rybniční.

 1. Myslím, že zkouška se povedla, dobré světelné podmínky a nalezení velice krásných a vzácných objektů je tomu důkazem. Já mám tak chytrého kamaráda, že se až stydím, jak toho málo vím! Musím začít pilně studovat!

 2. Zdar, kua se divím že to nebylo pod ledem, ti to tam snad museli ohřívat vařičem. Snad se také brzy dostanu pod vodu. Habrman mě o víkendu filmečkama pěkně navnadil :). Desitka v poho ne ? Kdo je to tam s tím igelitem?

  1. Čus, mrzlo pěkně, když člověk vylezl z vody, byl jak terminátor když na něho vylili tekutý N 🙂 Ale pořádně jsme to probublali, tak led neměl šanci. Deska +- v poho, akorát nezvyk, chtělo by to dva blesky, navíc ta horší světelnost jde fakt poznat… S růžovým mazlíkem v igeliťáku je sám velký kompaktátor Kamil 🙂

  2. To víš, někdo to s focením myslí vážně a používá „dospělé“ komponenty. No a my, co si z toho děláme legraci, milujeme zašuměné fotky a celkové se s tím moc nemažeme, tak si kupujeme růžovoučké foťáčky, balíme je do igelitu a imitujeme seriozní fotografickou práci:-)

   Fotky jsou super, kochám se a kochám:-)
   Nebudou ještě nějaké?

   1. No nech být, nafoceno máš taky slušně 🙂 Akorát to nemůžu na rajčeti najít, pošli mi pls. odkaz.
    No nic dalšího, co by stálo za pozornost už z téhle akce nemám. Hlavně ty mechovky budu muset někdy přefotit znovu, nějak mi to nešlo 🙁

  1. Kurnik Kamile na co si stezujes? Vzdyt mas vynikajici fotky!Co bych dal za to, kdybych mel aspon stejne tak dobre!! Fakt se povedly!

   1. Safra, co furt všichni máte s tím stěžováním si? Já si někde stěžuju? Pouze jsem vysvětlil, jak je to s tím igelitem 🙂

 3. Ahoj Viktore,tak jsem projel BoiLib a koukám,že na Leštince máme sibiřáky.
  Já si vždycky myslel,že to jsou j.malý a jen ten jeden s krátkým čumákem je sibiřák,
  viz tvoje minulá galerie z Leštinky.No příště budu muset víc koumat.A jak lipani,už?
  Měj se a užij si Tachov M

  1. No já jsem na BioLib poslal toho jesíka jako jesetera malého. Ale tamní determinanti usoudili, že je to sibiřák, viz komentáře: http://www.biolib.cz/cz/imagecomments/id174005/ . Holt jsem asi na hodinách ichtyologie nedával pozor 🙂 . Lipani zatím nic, byl jsem za nima o víkendu, samci krásně barevní, samičky plné břicha jiker, ale zatím žádné sexuální hrátky. Teď nám to deště zvedly a zakalily 🙁

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..