10 komentářů u „Podzimní bahnění s bahňáky“

  1. Díky Ondrášku. Špičkové fotky to zrovna nejsou, ale na to, jaká to byla bažinka to dopadlo docela solidně. Hlavně jsem rád, že mám další druh do sbírky. Tak ještě kamenáče… 🙂

   1. Voe, jsi měl říct že chceš bahňoura, májí ho teď na Modré v akvárku jako rybu měsíce :). Jinak je mám kůsek za barákem v Buchlákách.

 1. Ale nepodceňuj se, nechceš přece abych řekl, že máš dobrý foťák a je to foťákem a ne Tebou?:-)…šak je mi jasné, žes musel vrnět blahem, že máš další kousek do sbírečky…no ten kamenáč se na Moravě asi nevyskytuje, nebo se moc o něm neví! V Čechách je v J a JZ Čechách….Berounka a okolí!…tož je to trochu z ruky 🙁

  1. Jj, byla to podařená akce, bylo jich tam neskutečně. Šlo hlavně o fotodokumentaci, která by měla přispět k ochraně lokality. Kamenáči jsou extrémně vzácní a chránění, takže bych je ani nechtěl a neměl otravovat na těch pár posledních lokalitách, kde se ještě udrželi.

 2. Rosto a byla by moznost udelat pod Tvym vedenim exkurzi na bahnaky do Buchlaku? Nebo je to jen pro V.I.P.

   1. Jak vis? 🙂 …je to kousek od nas, tak o to vic me to zere…ale vim, Rosta je zaneprazdneny muz! Kdyz uz jsme u toho, Rosto, kdy by mohla byt Ostrozska cista?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..