20 komentářů u „Srní – podzim 2014“

 1. Kamaráde, krásná reklama na tenhle lom. Na fotkách vypadá ještě hezčí než ve skutečnosti:-)… i ta viditelnost….viděl jsem tam v neděli asi úplně to samé kromě toho candáta. Měl jsem asi taky takové štěstí jako vy! A ten vypasený okoun byl perfektní! Na tom obrázku 2859 je taky jeseter? Nebo nějaký příbuzný jesetera?

  1. Ondro, tomu říkám fofr, sotva jsem to tu načetl, už tu je od Tebe komentář. Že Ty máš Magickou nastavenou jako domovskou stránku 🙂 ! Lom ani reklamu nepotřebuje, Pavel se pečlivě stará, buduje vstupy, přístřešky a bohatě ho zásobuje rybama všech možných druhů (s tím veslonosem jsi mě fakt překvapil). Takže se to jistě brzo rozkřikne i bez mého přičinění. Viditelnost jsme měli docela pěknou. Ale koukám že Jirka Hovorka, co tam byl zároveň s váma, naměřil 10 m a Ty píšeš jenom 3. Že tys měl zase zamlženou masku 😀 !
   Podle mě je na 2859 jeseter sibiřský, ale docela v těhle rybách plavu, tak se snad ozve nějaký odborník s jistější determinací… 🙂

   1. Ahoj Viktore, kolik jsi tam udělal ponorů, jak jsme se potkali? Fotky jsou úžasný, ale máš tam i nějaké starší ne? Dneska jsem tam byl, voda stále perfektní, počasí taky a nikde žádnej potápěč, takže paráda -:). Jen ty ryby pořád plavou -:). Toho jesetera bych tipnul na rusáka, jak ho tam fotil Michal. Zatím zdar M.

    1. Čau Michale. Díky za determinaci rusáka. Potřebuju si v těch jeseterovitých udělat pořádek… No ponorů jsem tam měl celkem 4 za dva dny. Měl jsem sucháč v opravě, tak vždycky první s Lenkou v mokráči a na druhý jsem si půjčil její sucháč a dal sólovku. Jsou tam vložené i starší snímky, ten vagón už je teď na jiném místě, máš teda postřeh :-). Závidím ti, že to máte z Chrudimi takový kousek. Bájného veslonosa jsi tam včera náhodou neviděl?

     1. Ahoj Viktore, máš to sice daleko, ale uděláš víc ponorů než my domácí 🙂 . Já jsem včera strašně v mokrým vymrz, do sucháče se sám nezapnu a druhej Michal je v Ústí. Veslonosa jsem nepotkal, to bych hned hlásil, že by tam měl být jsem se dozvěděl z SP ( už ho někdo viděl? )
      Toho jesetera jen tipuju tak na 99% 🙂 . Michal U. Ti řekne, on s ním plaval dlouho. Šel bych tam na noční, ale oblek ještě neuschnul 🙂 .
      Tak zatím čau.

     2. 😀 😀 😀
      A já jsem si u fotky číslo 2 říkal, že už má ta Leňa ty pazoury jako Viktor, že asi taky začala zvedat činky, hehehe…. Ale vůbec jsem si nevšiml, že to v tom Ursuitu není Leňa 😀

     3. Tož jsem si dopřál trochu luxusu v Ursuitu, fakt je to trošku jiná liga. Ale včera se mi vrátila stará dobrá Agamka ze Zlína, tak hned o víkendu budu testovat jak mi ji opravili 🙂

     4. Fakt je to takový rozdíl? A v čem? Je to tou tloušťkou materiálu, nebo čím?

     5. Tak nechci tu dělat promo, stačí že skoro na každé fotce je vidět logo jak na reklamním letáku. Musím to Lence příště přelepit 🙂 . Ale s Agamou jsem taky spokojený…. na to jak ji dávám zabrat toho vydržela hodně. A snad ještě vydrží :-).

   2. Tak teď budu muset asi hodně vysvětlovat 🙂 Ano máš pravdu, s námi šel do vody ješte pan doktor přírodních věd pan Hovorka, navíc I***, takže namám šanci se obhájit. Zkušenost nejen s Tebou mě naučila raději střízlivě psát a říkat viditelnost. Bylo tam místy v klidu 5m viditelnost. O 10m si nejsem jistý, ale pokud je to změřené, tak asi ano. Dávám na subjektivní pocit než na metr. Dole bylo příšeří. Raději napíšu 3m a je tam 10m než abych napsal, že je tam 10m a byly by tam 3m. Jeli před námi, takže nám to možná trošičku zakalili a sami měli lepší vodu 🙂 .
    Ano magickou mám nastavenou jako domovskou stránku! :)) jak jsi to poznal? Byla to náhoda, říkal jsi, že tam brzy dáš fotky a po haluzi jsem se trefil:-) Pavel se o to stará opravdu dobře. Musím uznat, že opravdu tam maká asi furt a chce dostát svého slibu, aby se časem dostal na úroveň Leštinky. Až to odkalí, vidím to pozitivně! Zarybněno má opravdu poctivě a kvalitně. Proč jsem Tě překvapil? Ty jsi to (ne)věděl, že tam má toho bájného veslonose? To tam napsal na SP na Hovorka, já ne. Řekl jsem o tom jen Tobě. Navíc nám to řekl pan domácí, když se ho na to ptali, co tam asi viděli 🙂 Masku jsem zamlženou neměl..děkuji za info!:-)

 2. Kamčo myslíš, že by Vikouš dal z ruky svůj fotoaparát? Ani podržet ne! 🙂 Musel jsem v Agamě udělat vítr, aby to mému kamarádovi do Krnova už konečně poslali 🙂 a najednou to jde!

 3. Ahoj,no to bylo breku a fotky jako lusk.Ten jeseter je opravdu nejpíš rusák.Koukal jsem,že to má napsaný na stránkách a i foto na biolibu odpovídá.Jen bych řekl,že se mu to pomalu krátí,uvidíme jestli přežije zimu.Rád mu budu držet palce,ale v podstatě je to velká plovoucí hlava :-(,takže fotme rychle a dobře.Moc šancí na opravy asi mít nebudeme.

  1. Čau Michale. Jsem zvědavý na tvoje úlovky. Nemáš už něco na Rajčeti? Kdyžtak pošli odkaz. Co se týká toho jesíka, takový pesimista bych zase nebyl. Byl docela čiperný, furt něco dloubal ze dna a nás si vcelku nevšímal. Věřím že to dá 🙂

   1. Ahoj Viktore,Neboj stránky už jsou ve výrobě,až to bude aktuální tak dám vědět.Zatím vyděržáj pioněr :-).Byli jsme na Srní s Kubou v pa v noci a Kuba ještě dneska odpolko.Podle fotek jsme se shodli,že ti rusáci jsou tam min 2ks.Ten jeden je zaplesnivělí na levé straně na skřelové kosti zatím je to jen malá skvrna cca 2cm,snad se mu to zahojí.Měj se třeba se zase někde potkáme :-).Zdar M

    1. Tak super, budu se těšit na nové stránky 🙂 . Zas někdy u vody…. snad vyjde ta slíbená klaustrofobická akce 😉

  1. Nějaké zvěsti prosákly zrovna nedávno, ale kdoví co to bylo. Pavel ho tam prý kdysi vysadil, ale pak se po něm voda slehla….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..