9 komentářů u „Leštinka – zima 2014/15“

 1. Už mě to nebaví začínat zase větou: Teda Viktore, perfektní a moc povedené fotky! 🙂 To už je asi ohrané. Jde vidět, že kromě sumců jsi tam potkal asi všechno, co šlo! Jeseter byl asi dole nebo na hraně,že? Jinak ten okoun musel být pořádné hovadsko! Fotka ze břehu mi připomněla, jak jsme tu plavali do úhlopříčky 800m na zkoušky :-)…ty štiky jsou perfektní a o rakovi ani nemluvím..

  1. Jen tak klidně začínej dál, to se neomrzí 🙂 . Ještě mi tam chybí mechovky, ale ty potvory zase byly zalezlé… ale jednou je načapám :-)! Jeseteři jezdili tradičně na plošině kolem kesonu a jednoho prý viděli úplně dole v díře. Někteří okouni už jsou fakt pěkné hovada, pár nad 30 cm jich tam bude.

 2. Kam se hrabe Bittner, to se nedá srovnat… 😀
  Sice jsem tam s váma nebyl, ale díky Tobě jako bych tam byl.
  Krásné fotky, muselo být fajn.

  1. 😀
   Byl to správný intenzivně potápěčský víkend, 6 ponorů, každý minimálně hodinu. Tak jsem rád, že aspoň takhle jsem Ti to mohl zprostředkovat 🙂

 3. Zdar Viktore.No vidíš to,to bylo řečí,to bylo breku,že už nikami nic dávat nebudeš.Nebylo by to škoda?Takhle pěkně to nenafotím ani náhodou.To bylo to nedělní sluníčko,to je vidět.
  Japak Výkleky?My chtěli dát Borek,ale nakonec to nedopadlo :-(.Měj se M

  1. Čau Michale, díky, ale cítím, že v tobě roste nový šampión, tak se budu pomalu klidit z cesty 🙂 . Dej pak vědět, až budeš mít stránky hotové, ať tu můžu dát odkaz. Výkleky pěkné, led odtával od okrajů, tak se dalo objet celý lom dokola. Potkali jsme obří hejno plotic, velké hejno kapříků a pár štik.

   1. Tak ten šampión mě opravdu pobavil.Z toho mraku asi nezaprší,toho bych se nebál.
    Hlavní je,že nás to baví.Ještě vůbec nejsem rozhodnutý,že někdy něco někam pošlu,
    takže můžeš vesele spřádat plány na další slavná vítězství :-).Až budou stránky ready,určitě
    dám vědět,ale nevím jestli to stihnu do tvého odjezdu.Měj se M

 4. Safra šampióne, chybí mě tu pořádná srazová fotka s Michalem a Michalem! Ať je pak někdy když je náhodou potkám pod vodů mohl identifikovat který je kterej. Ani Léňu jsi nevyfitil :(. Ale jinak akvárko pěkné.

  1. Hey šampióne, neměl nás kdo vyfotit, kdyžs tam chyběl 🙂 S Michalama neboli Kubou a Maňasem jsme poseděli chvilku v sobotu, pomluvili jsme tě a pak oba spěchali domů plnit rodinné povinnosti 🙂 Léňa mi ten víkend dala košem, byl jsem tam sám samotinký.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..