16 komentářů u „Bořená Hora – jaro 2015“

 1. Zdar, tak tomu říkám fotky, to je pohádka. Je vidět, že jsi s rybama kamarád. Ještě kdyby se Ti tam nemotal ten trouba v modrým obleku 🙂 . Lepší vidět Tvoje fotky, než v tý vodě sám mrznout, už do vody nepudu, jen tam budu posílat Tebe 🙂 .

 2. Paráda, Viktore. A Michal to samé, taky bomba fotky. Já fakt nevím, proč pod vodu ten foťák vlastně tahám 🙁

  1. Ale kamaráde, nač ten pesimistický přístup? Hlavní je, aby to člověka bavilo. Kdybych měl řešit, že nějací Michalové odkudsi z Čech fotí kompaktem líp než já zrcadlovkou, tak už se na to vykašlu dávno 🙂 .

   1. Zdar kluci, díky, nikdo nefotí líp než Ty, Viktore a už vůbec ne kompaktem 🙂 . To že jde hlavně o zábavu je jasné, když vylezu z vody a žádnou fotku nemám, jsem naštvanej, ale jdu zas a doufám, že se snad něco povede 🙂 . A díky, díky, díky za reklamu na Magické.

    1. Už si mě přestaň dobírat Kubíne, začínáš mě trošku zlobit 🙂 . Možná jsou fotky ze zrcadlovky technicky lepší, ale co se týká objektů a příležitostí, na to jsi fakt borec. Jako zrovna teď ti Tvoji čolci a žáby. Fotky perfektní a je za tím i plno jiné práce, která na první pohled nejde vidět – najít lokalitu, vyjednat si povolení pro vjezd, počkat si na čistou vodu a nejlepší dobu kdy tam nalezou obojživelníci a vychytat spoustu dalších faktorů. V tomhle jste si podobní s Rosťou, ten je na to taky machr. Ale výsledky pak stojí za to – vsadím se, že nikdo na světě nemá fotku z volné přírody kde čolek velký žere čolka obecného.

  2. Přátelé a kamarádi, děkuji vám za podporu, tak já ten foťák teda budu pod vodu tahat dál 😀

  1. … ani nepřipomínej – lezla na mě nějaká chřipka, měl jsem nohy na kaši z tréninku a navíc jsme se s Kubou první večer pěkně ztřískali tím rumem. Jsem myslel druhý den že chcípnu. Se divím že jsem vůbec něco nafotil. Příště se musíš ztřískat s náma :-D!

   1. Zdar hoši, teď se zas bavím já, velmi vtipné komentáře 🙂 . V žádném případě si Tě nedobírám, Viktore, fotky máš perfektní a to si určitě nemyslím jenom já. Co se týká ztřískání rumem, přijeďte ve čtvrtek na čarodky na Leštinku. Rosťa ať vezme ženu a juniora s sebou, o oba bude dobře postaráno a my se můžem věnovat třeba tomu rumu. Jinak dneska jsem byl na písáku, plotice a cejni maj třecí vyrážku, perlíni a kapři taky vyváděli a kalili vodu. Čtyři sumci, několik štiček obrovská hejna loňského potěru, super ponor a žádná fotka z toho 🙁 .

 3. Ty fotky nad hladinou mě uchvátily. Nádherné očasí jste měli. Obloha vymetená. Tolstolobici s otevřenýma tlamama, to je něco famózního. A jak blízko, jde vidět, že jsou krotcí. Ovšem ta štika neměla chybu. Takovou jednou nafotit, tak si plácám po rameni. Opravdu nádhera. Pozor na rumík, je to Tvá slabost Vikouši 🙂

   1. Ne ne, rum je dobrej a myslím, že je to Tvoje silná stránka a ta slabá je, že nepiješ pivo 🙂

 4. Jo,pěkně se Vám to povedlo,škoda,že jsem musel být v robotě :-(.No jo no,nejdřív práce a pak zábava.Snad někdy příště.Měj se M

  1. Díky kamaráde. Jsem zvědavý jestli se nám všem někdy povede domluvit na nějaké společné výpravě. Zatím to teda moc nevypadá 🙁 .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..