14 komentářů u „Maledivy – podzim 2016“

 1. Tož pěkné! Skoro až kýčovité. Na vlastní kůži to musí být prostě bomba….fotka to asi tak nemusí vystihnout. Ale mník v české řece by byl ještě lepší 🙂

 2. Do háje, to je nádhera, já jsem si říkal, že se po tobě slehla zem a ty jsi byl na takové parádě. A ještě si pěstuješ takovou konkurenci, moooc pěkné.

 3. Hezké, moooc hezké 🙂 Vidím že Lenča konečně taky fušuje, už bylo na čase, pane učitel… 😀 Zdá se mi to, nebo viditelnost nic moc? Nebo je to na Maledivách standart v tomto období?

  1. Čauky, díky všem za komentáře. Maledivy opravdu stojí za to, jet ale jenom na týden je málo, chtělo by to aspoň dva nebo tři… 🙂 . Jinak Lenča už pomalu přebírá žezlo a myslím že ji to i docela bavilo – hlavně když potkala velrybáka (zato mě v tu chvíli s makráčem to moc nepotěšilo :-)). Viditelnost mi přišla v pohodě, ani nevím jestli během roku nějak výrazněji kolísá.

 4. Viki,
  to je masakr zase jsi se překonal nádherné fotky.Ty krabi v sasankách no masakr.Jsi Maestro klobouk dolů.

  1. Díky moc kamaráde. Krabíci jsou od Lenky, jak sis všimnul, takže to je maestryně 🙂 . Jinak včerejší výprava na Janičův Vršek – super zážitek. S váma zlíňákama je fakt pr…, teda se člověk fakt pobaví. Hlavně nechápu jak tomu motovidlu Ondrovi mohli utéct dva hibernující karasi 😀

 5. Tak až ted jsem si všiml,že to tvoja ty krabaky fotila tak tomu se říka když žík předčí mistra :-).Gratulace.
  Tady kolega s prace u toho ucurává moc pěkné.

 6. No on pro samé zaujetí jetí pro podvodní život zapomněl, že má chytat ryby a nebo prostě na něho ty hybernující karasi jsou rychlí :-).
  Jinak jsem si udělal rekord Na Janičáku 54 min ve 4°C.
  Máme plán jak příště naložit s vytahnuvšími kapitálními nechtěnými kousky, abychom jsme je nemuseli jíst. ;-).

 7. Dělejte si prdel z plastelíny! Pajo Ty jsi borec v mokráči vydržet tak dlouho klobouk dolů. Na druhou stranu, co jsme tam viděli s tou partičkou otužilců byl sado-maso výkon. Karasi mi utekli, protože su kok.t a neumím je chytam. Prostě jsem je přiklopil z vrchu a když se tam udělal černý mrak, tak jsem ztratil orintaci. Když jsem myslel, že jsem s tím zatočil a nadvedl to, tak mi ujeli, protože jsem to ve skutečnosti nezatočil. A vám jako nikomu neutekl ani jeden?

 8. Náš ústav se mými ústy co nejsrdečněji omlouvá za toto politovánihodné nedopatření, ke kterému dochází maximálně jednou za 10 let!!….asi jsem měl i malý pytlík….ehm podběrák 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..