12 komentářů u „Podplamatky na lovu“

 1. Na začátku mě to neupozornilo, že je vstup na vlastní nebezpečí a až od 18 let. Takovou brutalitu jsem dlouho neviděl! 🙂 Jatka Kroměříž! Ale jinak zachyceno velice věryhodně. To my obyčejní smrtelníci si o tom můžeme nechat jen zdát. Pěkné užovky, macaté. Asi bych měl z nich respekt! Třeba se mi to podaří někdy natočit. Snad příští rok 🙂 A teď vzhůru na tajemné kruhoústé!

  1. Kamaráde, to byla rybí genocida! Nechápu jak tam můžou nějaké ryby zbýt. Zkoušel jsem těm hadicím nabídnout vlastní prst, ale jenom ho očuchaly jazykem a nechaly být, nejsou blbé 🙂 . Na cyklostomy vyrážím právě teď, tak snad se něco povede 🙂

 2. Ahoj,Kuba říkal,že to bylo o užovkách,ale takovou parádu jsem nečekal.Škoda,že jsem byl v robotě :-(,třeba někdy příště.

   1. V so mírně popíjel 🙂 a v pá pracoval :-(.Dal jsem na stránky dírky z Leštinky.Až to zase za 4roky zamrzne a bude sluníčko,můžem to přefotit.M

 3. Hezké fotečky. Škoda že já tam viděl jen nějakého žlutoploutvého tuleně, co se chtěl franckovat s kdejakou ryba.A pořád lezl do záběru.
  Ale zpět k tvému dílu. Moc pěkná podívana lovící úžovky taky bych chtěl někdy vidět na živo.

  1. To říká ten největší kalič ve zlínském kraji? :-)…teda hned po Rosťovi :-)…radši mi pošli videa, ať mohou moji žáci sestříhat :-)…..nemůžu za to, že tam bylo málo místa a jels tam kam já…ryby pro mě mají slabost a chtějí mě poznat víc…“amur“ políbil mě….příští rok „akce Dunaj II.“ a zdržíme se déle!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..