15 komentářů u „Galapágy 2018“

  1. Jedním slovem úžasné! Vidět na vlastní oko je jedna věc, ale zachytit to takto jedinečně a zprostředkovat to druhým, tomu se říká mega talent.

    1. Moc děkuju Hani, ale myslím že to je přesně naopak – fotky tu úžasnou realitu nemůžou nikdy úplně zprostředkovat. Ale snad se mi to aspoň částečně povedlo 🙂 Na Galoších by dobře nafotil i šimpanz po lobotomii, dát mu do pracek foťák 😀

  2. Paráda, úžasný svět. Ty fotky s dlouhým časem jsou fakt efektní. Asi nám budeš muset někdy udělat přednášku o Galapágách.

  3. Zdar,dobře jsi pofotil a zážitky musí být ještě lepší než fotky,
    to je jistý.Doufám,že bude nějaká přednáška nebo projekce jak psal Kuba.Kdyby za to nechtěli takovou raketu,tak chci letenku taky :-).Měj se M

    1. Čau Míšo, díky moc. Tak můžeme domluvit nějakou projektáž, ale to hlavní je už stejně na webu. Raketa to docela je, ale bez potápěčského safarka (teď si vystačíme se šnorchlovačkou a pozemníma tripama) to bude o trochu menší raketka :-). Měj se.

  4. Zdarec borče. Krásný fotky, super práce. To byl mimořádně úspěšný výlet. Ať se Ti podobně daří i v příštích lokalitách. Čau Charvis.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.